IV RODZINNY RAJD ROWEROWY Śladami Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II

IV RODZINNY RAJD ROWEROWY Śladami Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II

Termin rajdu i miejsce zakończenia: 01 LIPCA 2023 r. godzina 9.00. - 14.00 m. Głuchów gm. Łańcut
Organizator: Centrum Kultury Gminy Łańcut - Ośrodek Kultury w Głuchowie oraz Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów
Patronat: Wójt Gminy Łańcut Jakub Czarnota

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów w Łańcucie wspólnie z Centrum Kultury Gminy Łańcut - Ośrodek Kultury w Głuchowie ZAPRASZA miłośników jazdy rowerowej na IV Rodzinny Rajd Rowerowy Śladami Rodziny Ulmów i Jana Pawła II w dniu 1 lipca 2023 r. (sobota) o godzinie 9:00 (zbiórka), start o godzinie 9:30, parking przed budynkiem Ośrodka Kultury w Głuchowie przy drodze nr 94. Rajd organizowany jest z okazji błogosławienia rodziny Ulmów z Markowej oraz 45-lecia wyboru Karola Wojtyły na Papieża Jana Pawła II. Rajd pn. „Aktywnie i bezpiecznie rozpoczynamy letnie wakacje”. 

Warto przejechać dystans 45 km na wolnym powietrzu z dala od zgiełku, ale z rodziną i znajomymi, ponieważ, na trasie warto poznać piękno Naszej Gminy i okolic. Podczas rajdu zobaczymy wiele urokliwych i historycznych miejsc. Organizatorzy dla każdego uczestnika przygotowali ciekawe upominki, ale teraz wszystkiego nie zdradzamy, bo trzeba przejechać rajd. Zakończenie rajdu pod Grzybkiem Ośrodka Kultury w Głuchowie - na każdego czekać będzie wspaniały posiłek. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.


ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ:

  • opiekę w trakcie przejazdu trasy rajdu,
  • smaczny posiłek regeneracyjny i napoje chłodzące,
  • garść wiedzy o odwiedzanych miejscach,

Trasa około 45 km:

Głuchów OK w Głuchowie start - miejsce rozstrzelania mieszkańców Markowej – Muzeum Polaków Ratujących Żydów w Markowej im. Ulmów – Sadowniczo-Szkółkarski Zakład Doświadczalny w Albigowej – Mural Jana Pawła II w Kraczkowej – Dom - MUZEUM Jana Pawła II – Relikwie JP II w Kościele w Kraczkowej – Krzyż Solidarności na Błoniach Kraczkowskich - Głuchów – powrót do Głuchowa do Ośrodka Kultury w Głuchowie zakończenie rajdu.

 

REGULAMIN IV RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO [PDF]

Zapraszamy!