III Rodzinny rajd rowerowy szlakiem GREEN VELO

III Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Green Velo

Termin rajdu i miejsce zakończenia: 20 SIERPNIA 2022 r. godzina 9.00. - 14.00 m. Głuchów gm. Łańcut
Organizator: Centrum Kultury Gminy Łańcut - Ośrodek Kultury w Głuchowie oraz Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów
Patronat: Wójt Gminy Łańcut Jakub Czarnota


ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ:

  • opiekę w trakcie przejazdu trasy rajdu,
  • smaczny posiłek regeneracyjny i napoje chłodzące,
  • garść wiedzy o odwiedzanych miejscach,

Trasa około 40 km:

Głuchów OK w Głuchowie- Małodobra - Obelisk płk. Leopolda Lisa-Kuli, Białobrzegi Gminny Ośrodek Sportowy wraz z torem rowerowym, Kaplica św. Huberta w Białobrzegach, Kaplica św. Antoniego Żołynia, Krzyże leśne poświęcone żołnierzom AK, budynek Spichlerza w Brzózie Stadnickiej, 100 letnia Kaplica drewniana poświęcona Dżuli Potockiej w Podkudłaczu i głaz poświęcony Adamowi Zamojskiemu oraz Stawy Leśne, Pałac Modrzewiowe w Julinie – powrót do Głuchowa do Ośrodka Kultury w Głuchowie - zakończenie rajdu.

 

REGULAMIN III RODZINNEGO RAJDU ROWEROWEGO [PDF]

Zapraszamy!