W dniu 17.09.2021 pani z Biblioteki odwiedziła w Przedszkolu starszą grupę dzieci w celu przedstawienia lekcji bibliotecznej pt.’’Promocja Handzlówki i naszej Gminy Łańcut’’. Pani Marta przedstawiła wszystkim mapkę naszych 9 sołectw, przybliżyła ich położenie względem najbliższego miasta jakim jest Łańcut. Dzieci dowiedziały się o liczbie mieszkańców poszczególnych wsi, miały również możliwość obejrzenia folderków promocyjnych najważniejsze miejsca i obiekty naszej Handzlówki.

Starszaki przedstawiały najważniejsze i najciekawsze miejsca naszej miejscowości godne zobaczenia. Dzieci zapoznały się z pojęciem promocja, folder i co on powinien zawierać. Bardzo ciekawa była również i ta część naszego spotkania jako opowieść o miejscach spędzonych na wakacjach przez dzieciaczki i właśnie to było najprostsze promowanie tych ciekawych miejsc dla innych.

Na koniec naszego spotkania obdarowaliśmy się słodkościami za co serdecznie dziękuję oraz każde dziecko otrzymało folderek Trasy Rowerowej, która biegnie przez nasze miejscowości.

 

Marta Preizner –Biblioteka w Handzlówce